Dodatki specjalne

Bonusy na Święta. Twoja premia Twoją satysfakcją
Jako rzetelna firma doceniamy starania naszych opiekunek/ów - PREMIĄ wynagradzamy za pozostanie z podopiecznym na czas Świąt. Zależy nam na zadowoleniu zarówno Klientów, jak i opiekunów. Z nami warto łączyć przyjemne z pożytecznym. Poznaj naszą ofertę i zyskaj na spokoju współpracy z rzetelną firmą.

PREMIE za dodatkowe kwalifikacje. To się opłaca.
Wszystkie osoby posiadające wieloletnie doświadczenie i/lub prawo jazdy, dobrą, stale poleszaną znajomość języka niemieckiego, wykształcenie medyczne i pokrewne (opiekuna medycznego, pielęgniarskie itp.), certyfikaty ukończnych kursów branżowych, doświadczenie w pracy w Fundacjach, PCK, DRK itp., dobre referencje i posiadane kontakty w branży opiekuńczej - z przyjemnością premiujemy indywidualnie; zależnie od posiadania którejkolwiek z tych kwalifikacji dodatkowych i rozwoju razem z nami, na naszych zleceniach.

Pozytywny Program Lojalnościowy. Twój rozwój z nami dodatkowo nagradzamy.
Osoby współpracujące z nami jako opiekun/-ka osób starszych mogą polecać usługi naszej firmy wszystkim zainteresowanym. Przyprowadzając koleżankę/ kolegę chętną do podjęcia zlecenia możesz dodatkowo zarabiać. Zarabiasz również na przyprowadzeniu nowego Klienta. Budujemy tylko pozytywne programy lojalnościowe, nie odejmujemy z wynagrodzenia za brak zrekrutowania dodatkowej osoby – uważaj na nierzetelne firmy!

---

Jeśli posiadasz inne cechy / umiejętności dodatkowe, których nie wymieniliśmy, a które idealnie sprawdzą się na którymś z naszych zleceń - zapraszamy do kontaktu z nami.

---